Poznaj aktualne trendy bielizny damskiej

przez dev5e2

BIELIZNA DAMSKA W… KWIATKI!

Floral garden to trend, który utrzymuje się już od dłuższego czasu, choć początkowo kojarzony był jedynie z kwiecistymi ubraniami. Aktualnie, te niezwykle dziewczęce i świeże wzory docenili projektanci bielizny damskiej, którzy postanowili nadać jej oryginalnego i bardzo lekkiego charakteru. Taka bielizna wygląda naprawdę niezwykle efektownie i z pewnością dodaje uroku każdej kobiecie.

PRZEŹROCZYSTOŚĆ I BRAK USZTYWNIEŃ

Aktualnie bardzo mocno widocznym trendem jest bielizna damska z przeźroczystymi elementami oraz taka bez usztywnień. Całość tego rodzaju bielizny zachowana jest najczęściej w kolorystyce czerni lub mocnej czerwieni — jest to więc nieco bardziej odważna propozycja. Należy pamiętać, że choć taka bielizna pięknie się prezentuje, to nie jest ona przeznaczona dla każdego — bardzo dobrze wyglądają i czują się w niej panie z mniejszym biustem.

LEKKOŚĆ I JESZCZE RAZ LEKKOŚĆ

W tym sezonie nie można nie zauważyć, że projektanci stawiają przede wszystkim na lekkość i wygodę. Modne są projekty bez fiszbin oraz takie dekorowane różnego rodzaju falbanami. Chodzi przede wszystkim o to, żeby pokazać tą romantyczną i dziewczęcą stronę każdej kobiety. Warto z tego skorzystać, szczególnie w okresie letnim, kiedy pokazujemy więcej i chcemy wyglądać i czuć się lekko.

POWIEW SPORTOWEGO CHARAKTERU

Oprócz typowo dziewczęcych projektów, bardzo modne są także biustonosze typu racer, które dodają bieliźnie nieco bardziej sportowego charakteru i doskonale sprawdzą się w przypadku, chociażby popularnych wśród kobiet „bokserek”. Jednak nawet wśród tych nieco bardziej sportowych modeli bielizny, bez problemu znajdziemy takie z kwiatowymi zdobieniami oraz z ciekawymi urozmaiceniami, takimi jak np. dodatki tiulowe.