mycie okien

Ile kosztują roboty do mycia okien – jak wybrać najlepszy?

przez dev5e2

Sprzątanie w domu to bardzo przykry obowiązek, który nie wszystkim przychodzi z przyjemnością. Jednym z obowiązków, które należy wykonać raz na jakiś czas, jest mycie okien. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym wykonywanie tej czynności może być łatwiejsze i znacznie szybsze. Czy słyszeliście już o robotach myjących do okien? Jeśli nie, przeczytajcie, czym są, w jaki sposób się ich używa, a także jaki model warto zakupić.

Roboty do mycia okien – ranking

Czym jest robot do mycia okien i jak działa? To dość nowe urządzenie, które dostępne jest na rynku dopiero od jakiegoś czasu. Pozwala zupełnie zautomatyzować czynność, jaką jest mycie okien. Nie musisz już martwić się tym, że na szybie pozostaną brzydkie smugi, teraz wszystko wykona za Ciebie robot. Urządzenie mocuje się na szybie za pomocą specjalnych przyssawek. Posiada kabel zasilający, który umożliwia naładowanie urządzenia. To steruje się z wykorzystaniem specjalnego pilota lub panelu sterującego. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas i pozwolić, aby profesjonalny sprzęt zajął się Twoimi oknami. Gwarantowane brak smug oraz czyste okna w zaledwie kilka chwil.

Jaki robot do mycia okien wybrać i czym kierować się podczas zakupu? Należy zwrócić uwagę na technologię oraz sposób podawania płynu. Weź pod uwagę również czas działania na jednym zasilaniu, jeżeli masz duży dom i sporo powierzchni do czyszczenia, lepszym rozwiązaniem będzie urządzenie z większą długością pracy. Przedstawiamy kilka propozycji urządzeń, które zdecydowanie są warte uwagi.

Robot do mycia okien CECOTEC Windroid 880 Spray Water Connected

Robot myjący do szyb to wysokiej klasy urządzenie, które posiada wysokiej jakości myjkę sprzątającą. Urządzenie można sterować z wykorzystaniem aplikacji w telefonie lub dołączonego panelu sterującego. Urządzenie posiada specjalnie dostosowane gąbeczki, które skutecznie czyszczą szklane powierzchnie. Zbiorniczek umożliwia aplikowanie płynu, który jest niezbędny do tego, aby skutecznie umyć okna. Urządzenie posiada aż trzy systemy bezpieczeństwa, które zapobiegają niespodziewanemu odczepieniu się od szyby. W zestawie otrzymujemy linkę zabezpieczającą, zasilanie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

Robot do mycia okien HOBOT 388

Robot to innowacyjne urządzenie w bardzo korzystnej cenie. Zapewnia czas pracy wynoszący około 20 minut, przy ładowaniu ok. 1,3h. To bardzo dobre rozwiązanie jeżeli posiadasz dom lub mieszanie. Urządzenie posiada nowoczesną myjkę czyszczącą z bezpiecznego w użyciu materiału, która skutecznie myje szyby, pielęgnuje ich powierzchnię i nie powoduje żadnych zarysowań. W pakiecie otrzymujemy standardowo kabel zasilający, kartę gwarancyjną, a także instrukcję obsługi. Klienci chwalą sobie sposób, w jaki pracuje urządzenie, jest bardzo ciche i ergonomiczne. Czarny kolor oraz szare szczoteczki sprawiają, ze doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i nie rzuca się w oczy. Roboty do mycia okien – ranking prezentuje dwa dobrej jakości modele, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów.