Jakie e-papierosy wybrać?

przez dev5e2

Zastanawiasz się nad zakupem sprzętu w sklepie internetowym z e-papierosami? Twoje stare urządzenie nie spełnia już Twoich oczekiwań? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-papierosami? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością ucieszy Cię fakt, że specjalnie z myślą o Tobie, powstało to krótkie zestawienie, pomoże Ci ono dokonać właściwego wyboru. Jeśli zatem jesteś zainteresowany, nie rezygnuj z dalszej lektury.

Co to są e-papierosy i na jakiej zasadzie działają?

Choć e-papierosy stały się dziś bardzo popularną modą (zwłaszcza wśród młodzieży), należy jasno podkreślić, że ich używanie może mieć wiele pozytywnych skutków, takich jak odstawienie tradycyjnych papierosów. Jak to możliwe? Otóż działanie e-papierosa opiera się przede wszystkim na stosowaniu liquidów, czyli specjalnych smakowych płynów, które w wyniku podgrzania przez grzałkę zamieniają się w parę. Warto nadmienić, że sam płyn jest neutralny, oznacza to, że nie zawiera on nikotyny. Aby e-papieros działał na podobnej zasadzie co jego standardowy zamiennik, należy dokupić do niego tak zwane wkłady nikotynowe, który dolewa się do liquidu w wybranej ilości, by uzyskać płyn o określonym stężeniu. Przyjęło się, że moc płyny zmieszanego z wkładem nikotynowym określa na 3, 6 lub 9 (jest to zależne od stężenia). Jak zatem odstawić palenie zwykłych papierosów za pomocą ich elektrycznych zamienników? Wiele osób wpada w błędne koło i przerzuca się z klasycznych wariantów na e-papierosy z liquidem o dużej zawartości nikotyny. Jest to oczywiście błąd, którego nie warto powielać, jeśli masz w planach rzucanie palenia. Kluczem do sukcesu jest używanie płynu o mocy zerowej lub stopniowe jej zmniejszanie.

E-papierosy – jaki wybrać?

Wybór e-papierosów to niezwykle indywidualna sprawa. Kupno danego modelu zależy bowiem od własnych preferencji, potrzeb oraz upodobań, trudno jest zatem jednoznacznie określić, który papieros będzie najlepszym rozwiązaniem. Między innymi właśnie z tego powodu, prezentujemy kilka najbardziej popularnych e-papierosów. Zastanawiasz się, gdzie możesz dostać tego typu sprzęt? Odpowiedź jest prosta: w sklepie internetowym z e papierosami. Na pierwszy ogień idzie znany oraz lubiany Silvr, czyli model będący wprost idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących użytkowników, jak i dla nieco bardziej doświadczonych osób. Silvr charakteryzuje się nie tylko bardzo oryginalnym oraz ciekawym wyglądem, ale przede wszystkim doskonałą jakością. Jest on poręczny, łatwy w użyciu, a swoją estetyką przywodzi na myśl lata 60′, w których królowały cygara. Dodatkową zaletą może być fakt, że w porównaniu do innych tego typu urządzeń, Silvr charakteryzuje się stosunkowo niską ceną oraz bardzo długą żywotnością.

E-papierosy, jakie polecacie Wy jako użytkownicy, cechują się głównie doskonałą jakością wykonania. Taki właśnie jest Tabaque Duo Black. Jest to jeden z najbardziej klasycznych modeli, który na stałe zagościł w sercach osób korzystających z e-papierosów. Elegancka skórka oraz duża wydajność sprawiły, że Tabaque Duo Black stał się wyznacznikiem wysokiej klasy produktu. Co ciekawe, kupując zestaw, otrzymujesz aż dwa komplety e-papierosów. W parowniku można zmieścić aż 1.6 ml liquidu, co w praktyce oznacza, że nie trzeba go często zalewać. Jeśli dalej zastanawiasz się, jaki e papieros wybrać, kolejna propozycja powinna Cię w pełni zadowolić. Przed Tobą Stick V8., e-papierosy marki Smok są jednymi z najbardziej popularnych sprzętów tego typu. To właśnie ta firma zapoczątkowała zupełnie nową erę w paleniu papierosów elektrycznych. Kupując nowego Smoka, dostajesz nie tylko e-papierosa, ale również gwarancję doskonałej zabawy. Producent w zestawie Stick V8 oferuje aż dwie grzałki 0.25 oraz 0.15, a także 5 ml pojemności. Ogromnym plusem dla niektórych użytkowników może okazać się niebanalna estetyka.

Teraz gdy znasz już najlepsze modele, na pewno wiesz już, jaki e-papieros wybrać. Jeśli jednak dalej nie możesz się zdecydować, odpowiedź sklep internetowy z e-papierosami i zapoznaj się z jego ofertą.